Diroma Exclusive Ξενοδοχείο
Το Diroma Exclusive Ξενοδοχείο Caldas Novas απέχει σχεδόν 6 χλμ. από την Εκκλησία Matriz και διαθέτει τζακούζι και σάουνα. Τα αξιοθέατα της περιοχής, όπως Jardim Japones, απέχουν μόνο 550 μέτρα από το ξενοδοχείο.
Jardins diRoma απέχει περίπου 5 λεπτά με τα πόδια από αυτό το ξενοδοχείο και το αεροδρόμιο Πληροφορίες σχετικά με το Κάλντας Νόβας απέχει περίπου 10 λεπτά οδικώς. ΠΛατεία ΕΛευθερίας είναι επίσης σε απόσταση 3 χλμ. Το Clube Privé βρίσκεται επίσης σε απόσταση περίπου 10 λεπτών με αυτοκίνητο.
Το Diroma Exclusive Ξενοδοχείο προσφέρει θέα στην πισίνα από τα δωμάτια.
Το Jardins diRoma Comercial σερβίρει πιάτα ιταλικής κουζίνας και απέχει 250 μέτρα από το κατάλυμα.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Jardins diRoma350 μ.
- Emporio Dona Xepa1,8 χλμ.
- Serra Verde Shopping500 μ.
- το Υδάτινο Πάρκο diRoma850 μ.
- Museu de Cera Caldas Novas1,7 χλμ.
- 1ª Casa de Caldas Novas1,4 χλμ.
- Zuum Disco Club1,7 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Κάλντας Νόβας4,4 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Στο δωμάτιο
- Wi-Fi στα δωμάτια
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- LCD TV
- Βρεφικές κούνιες
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- 🌇
Πόση ώρα θα χρειαστεί για να φτάσει κανείς στο κέντρο της πόλης από τo Diroma Exclusive Ξενοδοχείο;
Θα χρειαστούν 30 λεπτά με τα πόδια από τo Diroma Exclusive Ξενοδοχείο μέχρι το κέντρο της πόλης. - ✈
Πόσο απέχει το αεροδρόμιο Πληροφορίες σχετικά με το Κάλντας Νόβας από τo Diroma Exclusive Ξενοδοχείο;
Το αεροδρόμιο Πληροφορίες σχετικά με το Κάλντας Νόβας βρίσκεται σε απόσταση 5 χλμ. από τo Diroma Exclusive Ξενοδοχείο. - 🚗
Πού μπορώ να αφήσω το όχημά μου κατά τη διάρκεια της διαμονής μου σε τo Diroma Exclusive Ξενοδοχείο;
Μπορείτε να παρκάρετε το όχημά σας στο χώρος στάθμευσης του τo Diroma Exclusive Ξενοδοχείο. - 💵
Πόσο κάνει ένα δωμάτιο σε τo Diroma Exclusive Ξενοδοχείο;
Η μέση τιμή δωματίου σε τo Diroma Exclusive Ξενοδοχείο αποτελεί 70$. Για περισσότερες πληροφορίες, παρακαλούμε, επικοινωνήστε με το ξενοδοχείο. - ❓
Τι πισίνα έχει σε ξενοδοχείο;
Υπάρχει πισίνα σε ξενοδοχείο.